Η Karfitsa υποδέχτηκε το καλοκαίρι με ένα υπέροχο Summer Gala
Μπορεί οι εκλογές της 7ης Ιουλίου να διαφοροποιούν αυτό το καλοκαίρι, μπορεί οι θερμοκρασίες να παραμένουν υψηλές, ωστόσο τίποτα δεν πτόησε τους Θεσσαλονικείς να διασκεδάσουν μαζί μας, στο Summer Gala που οργάνωσε η Karfitsa. Ο πρόεδρος της NK Group, Νίκος Καραμανλής, αμφιτρύων μιας υπέροχης βραδιάς στο Ensayar The Four Seasons μαζί με όλους τους συνεργάτες του στην Karfitsa υποδέχτηκαν παλιούς και νέους φίλους από το χώρο της πολιτικής, αλλά όχι μόνο.
Είχαμε την ευκαιρία να τα πούμε, να θυμηθούμε ωραίες στιγμές του παρελθόντος, να σχολιάσουμε την επικαιρότητα αλλά κυρίως να αποφορτιστούμε από την ένταση των τελευταίων ημερών τόσο οι άνθρωποι που υπηρετούν την έγκυρη ενημέρωση όσο και εκείνοι που διεκδικούν την είσοδό τους στην επόμενη Βουλή.
Άλλωστε τι ομορφότερο συναίσθημα από την ευφορία του καλοκαιριού;
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΜΑΖΗΣ