Ρίο 2016: Οι ελληνικές συμμετοχές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας - Karfitsa.gr
Αθλητισμός

Ρίο 2016: Οι ελληνικές συμμετοχές και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

ÐÁÔÑÁ: ÅÕÑÙÐÁÉÊÏ ÐÑÙÔÁÈËÇÌÁ ÅÍÏÑÃÁÍÇÓ ÃÕÌÍÁÓÔÉÊÇÓ / ÌÇËËÏÕÓÇ ÂÁÓÉËÉÊÇ (×ÑÅÙÓÇ: ÔÇËÅÖÙÔÏ ÅÐÁÑ×ÉÁÓ)
Η κωπηλασία αναβάλλεται μέχρι να κοπάσουν οι άνεμοι…

ÐÁÔÑÁ: ÅÕÑÙÐÁÉÊÏ ÐÑÙÔÁÈËÇÌÁ ÅÍÏÑÃÁÍÇÓ ÃÕÌÍÁÓÔÉÊÇÓ / ÌÇËËÏÕÓÇ ÂÁÓÉËÉÊÇ   (×ÑÅÙÓÇ: ÔÇËÅÖÙÔÏ ÅÐÁÑ×ÉÁÓ)

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της δημόσιας τηλεόρασης (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) για σήμερα. Δείτε επίσης ποιες θα είναι οι ελληνικές συμμετοχές…

Σημειώνεται ότι η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΚΥΡΙΑΚΗ, 7/8/2016

14:30 (ΕΡΤ-3): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – (Απευθείας μετάδοση)
15:40 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
14:25-20:15 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
16:55 – 18:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – Αεροβόλο Πιστόλι (Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
18:30 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά – (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Προκριματικά – (Απευθείας μετάδοση)
19:15 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ (Α) – 2ος ΓΥΡΟΣ – (Απευθείας μετάδοση)
19:50 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 – ΠΕΡΙΛΗΨΗ
20:15 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) – «Βραζιλία – Λιθουανία» – (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-1): ΤΖΟΥΝΤΟ – Τελικοί 52 kg (Γ) 66 kg (A) – (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α): «Σουηδία – Γερμανία» – (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
22:05 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY – Προκριματικά – (Απευθείας μετάδοση)
23:30 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3μ Συγχρονισμένες Ανδρών – (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2) – ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – 2ος-3ος Γύρος (Α & Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) – «Σουηδία – Νιγηρία» – (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Ισπανία – Κροατία» – (Απευθείας μετάδοση)
01:15 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – 2ος Γύρος (Α) – (Απευθείας μετάδοση)
02:25 (ΕΡΤ-2): ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Προκριματικά (Γ) – (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) – «Ρωσία – Κούβα» – (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ – (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί (Απευθείας μετάδοση)
04:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ – «Νιγηρία – Αργεντινή» – (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) – «Αργεντινή – Ιράν» – (Απευθείας μετάδοση)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 – ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

Οι ελληνικές συμμετοχές της ημέρας

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

15:00 Κορακάκη Αννα, 10μ αεροβόλο πιστόλι

EΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

16:00 Γκιώνης Παναγιώτης, απλό, με Τανβιριγιαβετσακούλ (Ταϊλάνδη)

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

18:00 Αγγελόπουλος – Τζιάλλας – Τσίλης – Χρήστου, τετράκωπος άνευ, προκρ.

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

20:28 Χρήστου Απόστολος 100μ, ύπτιο, προκρ.

15:13 4χ100μ. ελεύθερο, προκρ.

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

23:30 Μιλλούση Βασιλική, δοκός ισορροπίας, προκρ.

Πηγή: tvxs.gr

ΦΩΤΟ: eurokinissi.gr

Σχολιάστε

Polls

Sorry, there are no polls available at the moment.



 

 

ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ

Κάντε κλικ στο εξώφυλλο και διαβάστε την τελευταία έκδοση της Εφημερίδας «Καρφίτσα» σε μορφή PDF

NEWSLETTER

Focus-On

Εφημερίδες

Διαβάστε όλες τις εφημερίδες online

ΑΡΧΕΙΟ