Αντιδράσεις από τον ΓΣ Ηρακλή για την συγχαρητήρια ανακοίνωση της ΠΑΕ σε Ολυμπιακό για την πρόκρισή του
Συγχαρητήρια ανακοίνωση για την πρόκριση του Ολυμπιακού στον τελικό του Conference League που εξέδωσε η ΠΑΕ Ηρακλής προκαλώντας αντιδρασεις στον «κυανόλευκο» ΓΣ.
Αναλυτικά: «Σε μία εποχή που ο ΓΣ Ηρακλής προσπαθεί καθημερινά να “μεγαλώσει” τον Σύλλογο σε όλα τα επίπεδα, δεν μπορούμε να αποδεχτούμε ανακοινώσεις που ντροπιάζουν και κινήσεις που “μειώνουν” τον ΗΡΑΚΛΗ.
Προτείνουμε σε όλους τους υπευθύνους να ακολουθήσουν το παράδειγμα του ΓΣ και να αντιληφθούν το μεγαλείο του Συλλόγου που υπηρετούν…»