Άρης: Προετοιμασία για Βόλο με έμφαση στην κατοχή
Την προετοιμασία του για την αναμέτρηση πρωταθλήματος με τον Βόλο, συνεχίζει ο Άρης.
Ειδικότερα, το πρόγραμμα της Τρίτης (21/2) ενεργοποίηση, παιχνίδια κατοχής μπάλας και παιχνίδια μικρών σχέσεων και χώρων με τον Άκη Μάντζιο να βλέπει τον Νέβεν Τζούρασεκ να προπονείται κανονικά, ενώ ο Φαμπιάνο Λέισμαν ακολούθησε ξανά μέρος του προγράμματος.
Αύριο (22/2), οι «κιτρινόμαυροι» θα προπονηθούν ξανά το πρωί στο Δασυγένειο.