Ηρακλής: «Καλό Παράδεισο Νέστορα»
Η ΠΑΕ Ηρακλής είπε το δικό της «αντίο» στον Κώστα Νεστορίδη.
Πιο αναλυτικά όσα αναφέρει ο Ηρακλής:
«Το Δ.Σ της ΠΑΕ Π.Ο.Τ Ηρακλής εκφράζει τη βαθιά θλίψη του για τον θάνατο του Κώστα Νεστορίδη, ο οποίος άφησε ανεξίτηλο το στίγμα του στο ελληνικό ποδόσφαιρο, όντας ένας από τους μεγαλύτερους σκόρερ. Συλλυπητήρια στους οικείους του και σε όλη την οικογένεια της ΑΕΚ.
“Νέστορα”, καλό Παράδεισο…».