Ο Λ.Αυγενάκης δεν έδωσε συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ για την ιστορική πρόκριση
ÅÐÉÊÁÉÑÇ ÅÑÙÔÇÓÇ ÓÔÇ ÂÏÕËÇ (ÊÏÍÔÁÑÉÍÇÓ ÃÉÙÑÃÏÓ EUROKINISSI)
Ο υφυπουργός αθλητισμού κ.Λευτέρης Αυγενάκης δεν έχει αναφερθεί ακόμα στην ιστορική πρόκριση του ΠΑΟΚ στα προημιτελικά του Conference League και αυτό αποδεικνύει την ασέβεια προς τον δικέφαλο.
Μάλιστα, η ΠΑΕ ΟΦΗ με ανάρτηση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης έδωσε τα συγχαρητήρια στην ομάδα του ΠΑΟΚ αλλά ο υφυπουργός αθλητισμού Λευτέρης Αυγενάκης παραμένει σιωπηλός την ώρα που πολιτικοί και θεσμοί του ποδοσφαίρου μοιράζουν συγχαρητήρια.