, Δευτέρα
27 Μαΐου 2024

search icon search icon

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14/4

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Η SuperLeague και το ντέρμπι ΑΕΚ-Άρης πρωταγωνιστούν.

Ποδόσφαιρο

13:30 Νάπολι-Φροζινόνε, COSMOTESPORT2

14:00 Χάβρη-Ναντ, NOVASPORTSPRIME

14:00 Ρος Κάουντι-Ρέιντζερς, COSMOTESPORT3

14:30 Μαγδεμβούργο-Αμβούργο, NOVASPORTS3

14:30 Κλαμπ Μπριζ-Αντβέρπ, NOVASPORTS4

15:00 Λας Πάλμας-Σεβίλλη, NOVASPORTSSTART

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ, NOVASPORTS5

16:00 Καλαμάτα-Athens Kallithea FC, ACTION24

16:00 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, NOVASPORTSPREMIERLEAGUE

16:00 Γουέστ Χαμ-Φούλαμ, NOVASPORTS2

16:00 Σασουόλο-Μίλαν, COSMOTESPORT2

16:30 Ντάρμσταντ-Φράιμπουργκ, NOVASPORTSPRIME

17:00 Παναθηναϊκός-Λαμία, COSMOTESPORT1

17:00 Πάφος-ΑΠΟΕΛ, COSMOTESPORT3

17:15 Γρανάδα-Αλαβές, NOVASPORTS1

17:45 Άγιαξ-Τβέντε, NOVASPORTSSTART

18:30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης, NOVASPORTS3

18:30 Άρσεναλ-Άστον Βίλα, NOVASPORTSPREMIERLEAGUE

19:00 Ουντινέζε-Ρόμα, COSMOTESPORT2

19:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ, NOVASPORTSPRIME

19:30 Άντερλεχτ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ, NOVASPORTS2

20:30 ΑΕΚ-Άρης, COSMOTESPORT1

21:45 Λιόν-Μπρεστ, NOVASPORTS2

21:45 Ίντερ-Κάλιαρι, COSMOTESPORT2

22:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αλμερία, NOVASPORTS1

22:30 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, COSMOTESPORT9

Μπάσκετ

17:15 ΑΕΚ-Λαύριο, ΕΡΤ3

19:15 Βίρτους Μπολόνια-Κρεμόνα, COSMOTESPORT9

19:30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα, COSMOTESPORT8

20:00 Ιντιάνα Πέισερς-Ατλάντα Χοκς, COSMOTESPORT7

20:15 ΠΑΟΚ-Καρδίτσα, ΕΡΤ3

20:30 Αναντολού Εφές-Μπεσίκτας, COSMOTESPORT6

22:30 Λος Άντζελες Κλίπερς-Χιούστον Ρόκετς, COSMOTESPORT7

22:30 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Ντάλας Μάβερικς, COSMOTESPORT8

Μηχανοκίνητα

14:00 Μοτοκρός Τρεντίνο MX2 1ος Αγώνας, EUROSPORT2

15:00 Μοτοκρός Τρεντίνο MXGP 1ος Αγώνας, EUROSPORT2

16:00 Φόρμουλα Ε Μιζάνο 1ος Αγώνας, EUROSPORT2

17:00 Μοτοκρός Τρεντίνο MX2 2ος Αγώνας, EUROSPORT2

18:00 Μοτοκρός Τρεντίνο MXGP 2ος Αγώνας, EUROSPORT2

21:30 Moto GP Γκραν Πρι ΗΠΑ, COSMOTESPORT5

Ποδηλασία

10:00 Τρίαθλο PTO Τουρ Σιγκαπούρη, EUROSPORT1

14:00 Άμστελ Γκολντ Ρέις, EUROSPORT1

15:30 Άμστελ Γκολντ Ρέις, EUROSPORT1

18:15 Μάουντεν Μπάϊκ Γυναίκες Elite, EUROSPORT1

20:15 Μάουντεν Μπάϊκ Άνδρες Elite, EUROSPORT1

Τένις

13:00 ATP Masters 1000 Μόντε Κάρλο, COSMOTESPORT6

16:00 ATP Masters 1000 Μόντε Κάρλο, COSMOTESPORT6

Γκολφ

21:00-02:00 Τουρνουά Masters 4η ημέρα, NOVASPORTS6

Ακολουθήστε τη Karfitsa στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από τη Θεσσαλονίκη, την Ελλάδα και τον κόσμο.