Δήμος Θεσσαλονίκης: Θετικό κλίμα στο εκλογικό του Αγγελούδη – Τον υποδέχθηκαν με χειροκροτήματα (Video)
Θετικό είναι το κλίμα στο εκλογικό κέντρο του υποψηφίου δημάρχου Θεσσαλονίκης Στέλιου Αγγελούδη μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων του exit poll.
Πλήθος κόσμου έχει συγκεντρωθεί στη Βενιζέλου για να δείξει τη στήριξη του στον υποψήφιο δήμαρχο. Πριν λίγο κατέφθασε και ο κ. Αγγελούδης, τον οποίο υποδέχθηκαν με χειροκροτήματα.
Όπως δείχνει το exit poll της Interview για την POLITIC, ο Κωνσταντίνος Ζέρβας και ο Στέλιος Αγγελούδης είναι οι υποψήφιοι δήμαρχοι Θεσσαλονίκης οι οποίοι θα αναμετρηθούν εκ νέου στο δεύτερο γύρο. Ειδικότερα, η μικρότερη διαφορά μεταξύ τους είναι στις 4 μονάδες (31% – 27%) και η μεγαλύτερη διαφορά είναι στις 12 μονάδες (35% – 23%).