Θεσσαλονίκη: O Ιγνάτιος φρεσκάρει το ψηφοδέλτιό του
Αφού πέρασαν οι εθνικές εκλογές, ξεκινά να ανακοινώνει τα ονόματα των υποψήφιων δημοτικών του συμβούλων ο δήμαρχος Πυλαίας-Χορτιάτη, Ιγνάτιος Καϊτεζίδης.
Η αλήθεια είναι πως φρεσκάρει το ψηφοδέλτιό του με αρκετούς νέους ανθρώπους, ενώ μεταξύ αυτών θα υπάρχουν και περίπου 25-30 παλιοί, από τις προηγούμενες θητείες. Φορτσάρει ο Ιγνάτιος για μία ακόμη άνετη νίκη στις εκλογές του Οκτωβρίου.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ POLITICAL