Ζευγάρια της showbiz με μεγάλη διαφορά… ύψους! (ΦΩΤΟ)
Εκείνος «ψηλολέλεκας», εκείνη «μινιόν» ή και το αντίστροφο… Ποιος είπε ότι τα ζευγάρια πρέπει να κυμαίνονται στα ίδια «κυβικά»;
Δεν φαίνεται πως είναι κάτι που απασχολεί την Έλλη Κοκκίνου, ακόμα και αν παθαίνει ένα μικρό αυχενικό κάθε φορά που σηκώνεται στις μύτες των ποδιών της για να φιλήσει τον σύντροφο της, Γιώργο Μπόγρη, αν και εκείνος δεν υποφέρει λιγότερο.Μια από τα ίδια και η Νάνσυ Ζαμπέτογλου με τον Νάσο Γαλακτερό, αν και μετά από τόσα χρόνια γάμου το έχουν συνηθίσει.
Διαβάστε περισσότερα στο verysorry.gr