Πατουλίδου και Εξαδάκτυλος «οργώνουν» την Ελλάδα
Οργώνουν την Ελλάδα όπως μαθαίνουμε και βλέπουμε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης οι δυο υποψήφιοι ευρωβουλευτές της ΝΔ Αθανάσιος Εξαδάκτυλος, και Βούλα Πατουλίδου.
Ο μεν Εξαδάκτυλος φαίνεται πως έχει μαζί του το δίκτυο των γιατρών συναδέλφων του σε όλη τη χώρα, μιας και είναι προεδρος του ΠΙΣ (ενώ ας μην ξεχνάμε πως την περίοδο της πανδημίας βρισκόταν διαρκώς στα μέσα ενημέρωσης, λόγω της συμμετοχής του στην ειδική επιτροπή που εισηγούνταν τα μέτρα).
Η δε Πατουλίδου ως η Βούλα του «Για την Ελλάδα ρε γαμώτο» στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Βαρκελώνης το 1992,έχει άνετη προβολή στα ΜΜΕ. Βέβαια το κατά πόσο μετράνε όλα αυτά θα φανεί την ώρα της καταμέτρησης.