Συνωστισμός… υποψηφίων για τον δήμο Κορδελιού – Ευόσμου
Το… αδιαχώρητο παρατηρείται από τους υποψήφιους δημάρχους στον Δήμο Κορδελιού-Ευόσμου.
Έναν χρόνο πριν από τις εκλογές και χωρίς την απλή αναλογική (που άνοιξε την όρεξη σε πολλούς το 2019) τα ονόματα δίνουν και παίρνουν. Ήδη μετράμε επτά διεκδικητές του δημαρχιακού θώκου. Κρατήστε σημειώσεις: Κλεάνθης Μανδαλιανός, Λευτέρης Αλεξανδρίδης, Βασίλης Ανδρεάδης, Μίλτος Τασούλης, Δημήτρης Χρήστου, Μαρία Μανούκα, Χρήστος Κοβατσιάδης και έπονται και άλλοι…
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ POLITICAL