Θεσσαλονίκη: Ποιος ποδοσφαιρόφιλος νέος δήμαρχος πήγε Φρανκφούρτη για τον ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟ)
CONFERENCE LEAGUE 2023-2024 / ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡ. - ΠΑΟΚ
Ο νέος δήμαρχος Κορδελιού – Ευόσμου, Λευτέρης Αλεξανδρίδης άφησε λίγο το τρέξιμο με τα σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζει ο δήμος και ταξίδεψε στη Γερμανία για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Άιντραχτ.
Μάλιστα, ο Λευτέρης Αλεξανδρίδης βρέθηκε και στο σύνδεσμο των φιλάθλων του ΠΑΟΚ, στη Φρανκφούρτη και φωτογραφήθηκε μαζί με τον δημοσιογράφο Χρήστο Νικολαΐδη κρατώντας σημαία του δήμου Θεσσαλονίκης.
![](https://www.karfitsa.gr/wp-content/uploads/2023/12/403411758_1024720242132591_7235401082974191115_n-900x675.jpg)