Το ραντεβού της Νεφέλης Χατζηιωαννίδου με τον Στέλιο Αγγελούδη
Το κατώφλι του Δημαρχιακού Μεγάρου Θεσσαλονίκης πέρασε η Μαρία- Νεφέλη Χατζηιωαννίδου.
Η βουλευτής Επικράτειας της ΝΔ είχε συνάντηση με τον Δήμαρχο Στέλιο Αγγελούδη καθώς όπως τόνισε «υπάρχουν θέματα της Θεσσαλονίκης για τα οποία μπορούμε και πρέπει να συνεργαστούμε και αφορούν τους νέους ανθρώπους, τους κοινωνικούς φορείς αλλά και την προοπτική της κοινωνικής καινοτομίας». Και για να μην νομίζετε πως πρόκειται μόνο για λόγια του αέρα θα υπάρξει σύντομα και άλλο ραντεβού για να ξεκινήσει η υλοποιήσει των προτάσεων.