Θεσσαλονίκη: Έβαλαν ανάποδα πινακίδα σε κεντρικό δρόμο (ΦΩΤΟ)
Στην οδό Αγίου Νέστορος με Αγίου Δημητρίου στη Θεσσαλονίκη τα συνεργεία για τις σηματοδοτήσεις μπέρδεψαν την φορά του βέλος της πινακίδας.
Σε αυτό το σημείο που καθημερινά διασχίζουν χιλιάδες οδηγοί έχει τοποθετηθεί απαγορευτική πινακίδα για την απαγόρευση στροφής 180 μοιρών. Προφανώς το συνεργείο που την τοποθέτησε την πινακίδα μπέρδεψε την φορά φορά του βέλους.
![](https://www.karfitsa.gr/wp-content/uploads/2023/03/1-1-900x675.jpg)